Lisainfoks suvelaagris osalejatele – KKK

Rae vallast laagritoetuse taotlejatele. Püsilaagri luba leitav SIIT, Hummuli Vallavalitsuse poolt väljastatud luba leitav SIIT. Eelpool leitavad load edastasin ka Rae valda, kuid igaks juhuks tasub laagritoetuse taotluse täitmisel lubade numbrid sinna kirjutada.

Korduma kippuvad küsmused läbi aastate.

Kas taskuraha on laagris vajalik? Väike taskuraha võiks laagris lastel kaasas olla. Kohapeal küll raha kulutamise võimalus puudub, kuid käime laagri jooksul korra Tõrvas Vanamõisa järve ääres ning siis on võimalus ka poest maiustusi, juua vms osta.

Kas mobiiltelefoni võib laagrisse kaasa võtta? Telefon pole laagris keelatud, kuid me ei soovita seda kaasa võtta. Eriti nooremate laste puhul tekitab telefon pigem hulga probleeme ja ei lahenda ühtegi probleemi.  See hinnang põhineb 12. aastasel praktilisel kogemusel :) Kui on vajadus kiiret infot edastada võib helistada 56484950 (laagri juhataja Krister Parbo).

Laagri infolehel on kirjas, et kaasa võtta ka voodipesud. Mida täpselt on silmas peetud? Voodid, madratsid, tekid, padjad on laagris olemas. Lina, padjapüür, tekikott on vaja igaühel endal kaasa võtta.

Millal tuleb tasuda teine osa laagritasust? Teine osa laagritasust palume tasuda hiljemalt laagrisse tulemise päevaks. Täname.

 

Laagris toimuvast ülevaate saamiseks soovitan lugeda ka meie kodulehel leitavate eelmiste aastate laagripäevade kokkuvõtteid ja vaadata tehtud fotosid.

 

Laager tuleb huvitav ja sportlik ning loodetavasti on ka ilm hea (nagu igal aastal :) ).

Postitatud kategoorias Teated. Postituse otselink.

Comments are closed.