Uus judohooaeg algamas

Mikata Judokoolis algab uus õppeaasta juba 2. septembril. Loodame ja eeldame, et kõik eelmisel hooajal treeningutel osalenud lapsed jätkavad ka sügisel. Kui mingil põhjusel siiski Teie laps ei jätka judo treeninguid, siis palume kindlasti sellest esimesel võimalusel teada anda (raamatupidamine@mikata.ee ) .

Meil on heameel teatada, et õpetajatena jätkavad laste juhendamist Stella Stina Heinaru (Jüri Spordihoone ja Õie Lasteaed), Kati Reispass (Peetri Lasteaed-Põhikool), Rain Maltsev (Lagedi Kool), Krister Parbo (Jüri Spordihoone ja Taaramäe Lasteaed). Lisaks tegutsevad meil ka abi- ja asendusõpetajad Kaido Suurekivi, Maarjus Voog ja Ivar Veskus.

Jüri Spordihoones alustame hooaega üldfüüsiliste  treeningutega välistingimustes (seoses spordihoones toimuvate ehitus- ja remonditöödega). Värske info kohaselt saame judosaali kasutama hakata alates 15. septembrist. Kõik Stella Heinaru rühmad alustavad hooaega täpselt samadel aegadel nagu eelmisel hooajal. Need judokad, kes treenisid kevadel Õie või Taaramäe lasteaias ja lõpetasid kevadel lasteaia ning lähevad nüüd kooli, on oodatud treeningrühma, kes käib Jüri Spordihoones koos T ja N kell 17.30-18.30 (õp Krister Parbo). Päris algajaid ja uusi judokaid võtame vastu septembri lõpus (täpsem info tulekul). Lisainfo Kristerilt (tel 56484950)

Peetri Lasteaed-Põhikoolis alustame treeningutega samadel aegadel nagu eelmisel hooajal. Need lapsed, kes lõpetasid lasteaia ja lähevad kooli, on oodatud treeningrühma, mis käib koos T ja N kell 13.45-14.45. Täpsem info Katilt (tel 53267151)

Lagedi koolis alustame treeningutega samadel aegadel nagu eelmisel hooajal. Lasteaia rühm treenib teisipäeviti ja reedeti kell 16.30-17.15; kooli rühm treenib sel aastal veidi pikemalt – 17.30-19.00. Esimesed treeningud toimuvad juba 2. septembril. Täpsem info Rainilt (58053212)

Taaramäe ja Õie lasteaias on peagi rühmades üleval eelregistreerimslehed ja täpne info treeningute aegadega. Eelinfoks: Taaramäe lasteaias hakkavad trennid toimuma teisipäeviti ja neljapäeviti, Õie lasteaias reedeti.

Veidi on muutunud ka õppemaksu kord, minimaalselt on muutunud hinnakiri (täpsem info leitav “Mikata Judokool” – “õppemaksu kord ja hinnakiri” alt. Põhiliseks ja suurimaks muutuseks on see, et alates sellest õppeaastast küsime õppemaksu kuu alguses jooksva kuu eest ette. Seega; novembri ja aprilli lõpus ei tule enam kahe kuu arveid korraga tasuda. Palun kindlasti tutvuda õppemaksu korraga.

 

Täpse tunniplaani avaldame lähiajal.

 

Mõnusat judohooaega!

Mikata Judokool

Postitatud kategoorias Teated. Postituse otselink.

Comments are closed.