Mikata Suvelaagris osalejatele

Rae vallast laagritoetuse taotlejatele. Püsilaagri luba leitav SIIT, Hummuli Vallavalitsuse poolt väljastatud luba leitav SIIT. Eelpool leitavad load edastasin ka Rae valda, kuid kindlasti tasub laagritoetuse taotluse täitmisel lubade numbrid sinna kirjutada. Taotluse esitamisel palun arvestada ka toetuse saamise tingimustega.

Korduma kippuvad küsmused läbi aastate.

Kas taskuraha on laagris vajalik? Väike taskuraha võiks laagris lastel kaasas olla. Kohapeal küll raha kulutamise võimalus puudub, kuid käime laagri jooksul korra Tõrvas Vanamõisa järve ääres ning siis on võimalus ka poest maiustusi, juua vms osta.

Kas mobiiltelefoni võib laagrisse kaasa võtta? Telefon pole laagris keelatud, kuid me ei soovita seda kaasa võtta. Eriti nooremate laste puhul tekitab telefon pigem hulga probleeme ja ei lahenda ühtegi probleemi.  See hinnang põhineb 13. aastasel praktilisel kogemusel Kui on vajadus kiiret infot edastada võib helistada 56484950 (laagri juhataja Krister Parbo).

Laagri infolehel on kirjas, et kaasa võtta ka voodipesud. Mida täpselt on silmas peetud? Voodid, madratsid, tekid, padjad on laagris olemas. Lina, padjapüür, tekikott on vaja igaühel endal kaasa võtta. Loomulikult võib ka magamiskoti kaasa võtta.

Millal tuleb tasuda teine osa laagritasust? Teine osa laagritasust palume tasuda hiljemalt laagrisse tulemise päevaks. Laagri arved saadame kõigile laagris osalejatele vahetult enne laagrit (arvet võib vaja minna laagritoetuse taotluse juures).

Mida kindlasti laagrisse kaasa võtta?

- voodipesud või magamiskott

- judo kimono, plätud

- spordiriided ja jalanõud (iga ilma tarvis)

- vabaaja riided (midagi sooja ka)

- isiklikud hügieenitabed

- ujumisriided, rätik

- müts

Laagris toimuvast ülevaate saamiseks soovitame lugeda ka meie kodulehel leitavate eelmiste aastate laagripäevade kokkuvõtteid ja vaadata tehtud fotosid.

Laager tuleb huvitav ja sportlik ning loodetavasti on ka ilm hea (nagu igal aastal :) ).

PS! Kui lapsel on mõni tervisega seotud probleem, mille teadmine laagrijuhatajale ja kasvatajatele on tema parimaks laagrieluks ja täie tervise tagamiseks oluline, siis palume sellest kindlasti teada anda enne laagrit e-postile krister@parbo.ee

Postitatud kategoorias Teated. Postituse otselink.

Comments are closed.