Teavet Mikata Suvelaagris osalejale

Järgnevalt mõned korduma kippuvad küsimused läbi aastate.

Kas taskuraha on laagris vajalik? Väike taskuraha võiks laagris lastel kaasas olla. Kohapeal küll raha kulutamise võimalus puudub, kuid käime laagri jooksul korra Tõrvas Vanamõisa järve ääres ning siis on võimalus ka poest maiustusi, juua vms osta.

Kas mobiiltelefoni võib laagrisse kaasa võtta? Telefon pole laagris keelatud, kuid me ei soovita seda kaasa võtta. Eriti nooremate laste puhul tekitab telefon pigem hulga probleeme ja ei ole see lahendanud ühtegi probleemi.  See hinnang põhineb 16. aastasel praktilisel kogemusel Kui on vajadus kiiret infot edastada võib helistada laagri juhataja Krister Parbo (56484950) või laagrikasvataja Rain Maltsevi telefonil (58053212 )).

Laagri infolehel on kirjas, et kaasa võtta ka voodipesud. Mida täpselt on silmas peetud? Voodid, madratsid, tekid, padjad on laagris olemas. Lina, padjapüür, tekikott on vaja igaühel endal kaasa võtta. Loomulikult võib ka magamiskoti kaasa võtta.

 

Mida kindlasti laagrisse kaasa võtta?

- voodipesud (lina, tekikott, padjapüür) või magamiskott

- judo kimono, plätud

- spordiriided ja jalanõud (iga ilma tarvis)

- vabaaja riided (midagi sooja ka)

- isiklikud hügieenitabed

- ujumisriided, rätik

- joogipudel

- väike seljakott

- müts!!!

Laagris toimuvast ülevaate saamiseks soovitame lugeda ka meie kodulehel leitavate eelmiste aastate laagripäevade kokkuvõtteid ja vaadata tehtud fotosid. Ja alati tasub info saamiseks jälgida meie kodulehte ja Mikata Judokooli lehte FB-s, kuhu lisame ka laagri jookusul ülevaateid laagris toimuva kohta!

Laager tuleb huvitav ja sportlik ning loodetavasti on ka ilm hea (nagu igal aastal :) ).

PS! Kui lapsel on mõni tervisega seotud probleem, mille teadmine laagrijuhatajale ja kasvatajatele on tema parimaks laagrieluks ja täie tervise tagamiseks oluline, siis palume sellest kindlasti teada anda enne laagrit e-postile krister@parbo.ee

Rae vallast laagritoetuse taotlejatele. Laagritoetust saab Rae vallast taotleda kuni kolm kuud peale laagri toimumist. Toetuse tingimuste kohta leiab infot Rae valla kodulehelt. Püsilaagri luba, mille territooriumil meie laager toimub, on leitav SIIT.  (Selgituseks, meie laager toimub “Uue Peedu Noortelaagri” territooriumil). Eelpool leitava loa number tuleb laagritoetuse taotluse täitmisel vastavasse lahtrisse kirjutada. Taotluse esitamisel palun arvestada ka toetuse saamise tingimustega. Kui Teil on küsimusi selle kohta, siis palun julgesti helistada, kirjutada.

Postitatud kategoorias Teated. Postituse otselink.

Comments are closed.